Корзина
7 отзывов

Клей для пінопласту TERMO 1

  Клей для пінопласту TERMO 1
В наличииОптом и в розницу

161 грн.

Показать оптовые цены
 • 129 грн/шт.
  при заказе от 54 шт.
 • +380 показать номер +380681282555
 • Контакты
  • Телефон:
   +380681282555
  • Контактное лицо:
   Максим
  • Адрес:
   ул. Малинская 4, Киев, Украина
  • Email:
   msm_max@ukr.net
ОПИСОВА ХАРАКТЕРИСТИКА Призначення та властивості

Клей для приклеювання пінополістирольних плит FTS TERMO 1 – суха суміш на цементній основі, призначена для приклеювання пінополістирольних теплоізоляційних плит в системі утеплення FTS. Екологічно чиста клейова суміш має високу адгезію до мінеральних та органічних основ, еластична, паропроникна, атмосферостійка, зручна у використанні. 

 

Cклад

Суміш цементу з мінеральними наповнювачами і добавками. 

 

Застосування

Поверхня основи повинна бути сухою, міцною, очищеною від бруду, масляних плям та інших речовин, що знижують адгезію клейового розчину. Штукатурною масою вирівняти значні нерівності та тріщини. Після цього основу необхідно погрунтувати грунтом глибокого проникнення FTS. Клейову суміш насипати у ємність з водою з розрахунку 0,18-0,23 л на 1 кг сухої суміші і перемішати до отримання однорідної, еластичної маси. Клейовий розчин витримати 5 хвилин, після чого знову перемішати та використати на протязі 2-х годин. В залежності від величини нерівностей поверхні основи, що утеплюється, обирають один із способів приклеювання пінополістирольних плит:

 

– суцільний

– якщо поверхня стіни має нерівності до 5мм, клейову суміш наносять тонким суцільним шаром по всій поверхні плити, а потім вирівнюють зубчастим шпателем із розміром зубця 10Х10мм. При цьому клейовий розчин повинен бути видалений від країв утеплювача на 10-15мм.
 

– смуговий 

– коли поверхня стіни має нерівності до 10мм, приготовлений клейовий розчин наносять на утеплювач у вигляді смуг шириною 60мм і висотою 20мм, на відстані 15-20мм від країв по всьому його периметру, а потім посередині у два ряди. Щоб запобігти утворенню повітряних пробок при приклеюванні пінополістирольних плит, нанесені смуги повинні мати розриви між собою 30-50мм.

 

– маяковий

– якщо основа має нерівності до 15мм, клейову суміш наносять на поверхню плити розривними смугами шириною 60мм і висотою 20мм, на відстані 15-20мм від країв утеплювача по всьому його периметру, а потім посередині грудками у вигляді маяків з розрахунку 5-8 штук діаметром близько 100мм на плиту розміром 0,5мХ1,0м. Незалежно від обраного способу приклеювання пінополістирольних плит, клейова суміш повинна займати не менше 60% площі утеплювача. Після нанесення клею, плиту слід одразу встановити в проектне положення і притиснути до поверхні. Плити потрібно приклеювати щільно одна до одної в одній площині та не допускати збігу вертикальних швів. Ширина швів не повинна перевищувати 2-х мм. Не наносити клейовий розчин на бокові грані плити утеплювача, оскільки він буде утворювати «теплові містки», знижуючи при цьому ефективність всієї системи утеплення. Залишки клейової суміші слід видалити до її затвердіння за допомогою шпателя. Механічне кріплення фасадними дюбелями пінополістирольних плит виконують через 2-3 доби після їх приклеювання до основи. 

 

Умови використання  

Приклеювання пінополістирольних плит слід виконувати при температурі від +5оС до + 30оС та відносній вологості повітря не більше 80%. Поверхню стін під час приклеювання утеплювача слід оберігати від попадання прямих сонячних променів та дощу. Не виконувати роботи при сильному вітрові. Після закінчення робіт інструмент помити водою. Ефективність вищенаведених рекомендацій є максимальною при температурі +20оС та відносній вологості повітря – 60%. Тоді затвердіння клею відбувається через 2-3 доби, а тужавіння – після 7-ми діб. За інших умов ці показники можуть змінюватися. 

 

Запобіжні заходи

Під час виконання робіт берегти очі та шкіру. При попаданні клейового розчину в очі, негайно промити їх водою, при необхідності звернутися за допомогою до лікаря. Невикористаний клейовий розчин не виливати в каналізацію. Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття. 

 

Упаковка та зберігання

Суха клейова суміш FTS TERMO 1 фасується в паперові мішки по 25 кг, 42 шт. на піддоні. Гарантійний термін зберігання в сухих приміщеннях на піддонах, у фірмових мішках – 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці. Номер партії відповідає даті виготовлення.

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Склад Цементна суміш з мінеральними наповнювачами і добавками
Кількість води для приготування клейової суміші 0,18-0,23 л на 1 кг сухої суміші
Час використання готового розчину до 2-х годин
Міцність зчеплення з основою більше 0,5 МПа
Температура використання клейової суміші від +5оС до +30оС
Температура експлуатації від -40оС до +70оС
Товщина шару до 20 мм
Розхід:
- при приклеюванні теплоізоляційних плит

4,0 - 6,5 кг/м.кв
Информация для заказа
 • Цена: 161 грн.
 • Способ упаковки: 1шт - 25кг